Description
Replacement charger and charging cable from GO SOLID! for Dreame Z20 AquaCycle, Z30 AquaCycle and Dreame Z40 stick vacuum. Compatible with Dreame. Compact, high-quality charger delivers reliable, stable charging for your cordless vacuum. Durable housing and precise-fit connector for easy installation. Ideal spare or replacement charger for home and travel.
Specifications
| Article number | 3400 |
| EAN | 8721081225596 |
| User manual | Online PDF |
| Suitable for brand | Dreame |
| Weight in grams | 80 |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Content | 1× GO SOLID! adapter |
| Color | Black |
| Brand | GO SOLID! |
| Output current (A) | 0.4 A |
| Output voltage | 34V |
| Suitable for model: | Dreame Z20 AquaCycle, Dreame Z30 AquaCycle, Dreame Z40 steelstofzuiger |
| Safety features | > High efficiency and reliability > Automatic shutdown in case of overload > Automatic thermal shutdown > Short circuit and overvoltage protection > Low noise |
Reviews
Leave a review first!

