Description
NOTE: This charger is exclusively compatible with the 24V switch.
Compatible with Ubiquiti Networks.
Specifications
| Connection | Brand-specific |
| EAN | 8721081225916 |
| Warranty | 1 Year |
| User manual | Online PDF |
| Suitable for | 24V Ubiquiti Networks TS-5-POE 5-Port TOUGHSwitch |
| Suitable for brand | Ubiquiti |
| Color | Black |
| Cable length (cm) | 250 |
| Brand | GO SOLID! |
| Output current (A) | 2.7 A |
| Output voltage | 24 V |
| Suitable for model | 24V Ubiquiti Networks TS-5-POE 5-Port TOUGHSwitch |
Reviews
Leave a review first!

