Description
GO SOLID! 15V replacement charger for Genius Invictus One SP-001A (11.1V) handheld vacuum. Compatible with Genius Invictus One SP-001A. Provides reliable charging with stable output and built-in protection against overcurrent and short circuits. Compact, easy-to-store design — ideal as a replacement for lost or damaged chargers. Output: 15V. Package includes: 1 x GO SOLID! charger.
Specifications
| Article number | 3408 |
| EAN | 8721081225671 |
| User manual | Online PDF |
| Suitable for brand | Genius |
| Weight in grams | 80 |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Content | 1× GO SOLID! adapter |
| Color | Black |
| Brand | GO SOLID! |
| Output current (A) | 2 A |
| Output voltage | 15V |
| Suitable for model: | Genius Invictus One SP-001A 11.1V handstofzuiger |
| Safety features | High efficiency and reliability, Automatic shutdown in case of overload, Automatic thermal shutdown, Short circuit and surge protection, Low noise |
Reviews
Leave a review first!

