Description
30V replacement charger from GO SOLID! designed for Inse S10, S10X and S10P Pro stick vacuums. Provides a stable 30V output for reliable charging. Built-in protection against overload, overvoltage and short circuit helps protect the battery and device. Compact, lightweight design for easy replacement of the original charger. Compatible with Inse S10 / S10X / S10P Pro.
Specifications
| Article number | 3323 |
| EAN | 8721081224827 |
| User manual | Online PDF |
| Suitable for brand | Inse |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Content | 1x power adapter |
| Color | Black |
| Brand | GO SOLID! |
| Output current (A) | 0.5 A |
| Output voltage | 30 V |
| Suitable for model: | Inse S10 steelstofzuiger Inse S10X steelstofzuiger Inse S10P Pro steelstofzuiger |
| Safety features | > High efficiency and reliability > Automatic shutdown in case of overload > Automatic thermal shutdown > Short circuit and overvoltage protection > Low noise |
Reviews
Leave a review first!

