Description
GO SOLID! Power cord compatible with JBL Partybox Stage 320. High-quality power cord, perfect as a replacement or extra cord for your JBL Partybox Stage 320. Ensures safe and reliable power for your speaker. Easy to use and durable.
Specifications
| Article number | 2462 |
| Connection | Brand-specific |
| Size | 1.5 M |
| EAN | 8721081215894 |
| Warranty | 1 Year |
| User manual | Online PDF |
| Suitable for brand | JBL |
| Weight in grams | 100 |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Color | Black |
| Cable length (cm) | 150 |
| Brand | GO SOLID! |
| Output current (A) | 2 A |
| Output voltage | 5-10 V |
| Suitable for model | Partybox Stage 320 |
| Content | 1x power cord |
| Safety features | High efficiency and reliability, Short circuit and overvoltage protection, Low noise |
Reviews
Leave a review first!


